«Теңсіздікті жою. ЖИТС-ті тоқтату. Пандемияны аяқтау» тақырында семинар.

/ / Жаңалықтар

Ағымдағы жылдың 29 қарашасында Құзыреттілік және мансап орталығы ЖИТС-пен күреске арналған іс-шара ұйымдастырды. Мақсаты іс-шаралар:

• студенттердің АИТВ туралы білімдерін кеңейту;
  • стигманы қоздыратын теріс мифтер мен стереотиптерді бұзу;
  • АИТВ-мен байланысты дұрыс терминология туралы ескерту.

Іс – шараның басты қатысушылары – Облыстық “ЖИТС-тың алдын алу және оған қарсы күрес орталығы” МКҚК–ның қызметкерлері Есалиев Е.С. және Кенжеғұлов М. А., Құзыреттілік және мансап орталығының басшысы Агадилова М. З., бас мамандар Бесимбаев Б. Н., маманы Ермухамедов А. Б., сондай-ақ университет студенттері мен оқытушылары.

Орталық мамандары семинар өткізді, онда АИТВ және ЖИТС туралы аз белгілі фактілер, осы саладағы соңғы ғылыми жаңалықтар мен әзірлемелер, қамқорлық пен өзара қолдаудың қажеттілігі мен маңыздылығы туралы тақырыптар қозғалды. Студенттер көкейкесті проблемалардың өткірлігіне қызыға отырып, сұрақтар қойды.

Семинар соңында студенттер АИТВ-ға шұғыл – тест тапсыруға тілек білдірді. Шұғыл – тест нәтижесі бойынша ешқандай тапсырушыда АИТВ симптомдары болмады.

Семинар жоғары деңгейде өтті, студенттер көптеген пайдалы және өзекті ақпарат алды.

You must be logged in to post a comment.